Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz tzsolesz #24310 üzenetére

    Szerintem videója rosszabb (ha számít valamit). De ami miatt én elvetettem (az árán felül), hogy kisebb a látószöge a kamerának az SIII-hoz képest (aminél azért szintén vannak nagyobb látószögű példányok). Egyébként képminőségre jobb az S4 egyértelműen. Árban szerintem húzós eléggé, főleg, hogy azt a vast, ami benne van, már megkapod olcsóbban is. SIII-hoz képest nem éri meg a felár szerintem. Én LTE-t választottam a 2 Gb ram miatt, így talán hosszabb ideig kiszolgál. Támogatottság terén nincs panaszom, a gyári szoftver eléggé jó szvsz. Modokat lehet találni hozzá, így személyre tudod szabni eléggé. Gagyi hatás nem érzek, bár nem fém telefon, az tény (WT19i-hez képest azért jobb :) ). A fekete hátlap tényleg könnyen karcolódik, szerencsére csak hajszálkarc mértékig. Kijelző nekem tetszik, néhány nap alatt hozzászoktam a színvilágához. Most már a tft-k nem tetszenek :DDD. Pentille mivoltát nagyon közelről nézve lehet látni. Sávosodásról nem hallottam még, beégéstől én is félek. Szerencsére láttam már 2 éves Samoledet, ami nem égett be emberi használat mellett. Szerintem még gondold át, mert kamerában egyik legjobb készülék -iPhone 5 és S4 után- és azért hardverben sem utolsó. Egyébként még mi játszana?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák