Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Wuk07 #22893 üzenetére

    Egy minimális zoom a PV módtól függően még belefér pl CameraPro-nál 8MP esetén 1.8 fölé már nem mennék, mert onnantól már nagyon látom.

    (#22882) Quasi_modo: A kontraszt és élességnél van fontosabb az iso, az expo.k. vagy felhős téma.....makró, végtelen mindig a helyzethez nézve stb.

    Tudom lehet én vagyok talán az egyettlen itt, de nem értem a tesztet. :( Értelmetlen. A Gyári témák egy adott dologhoz vannak belőve nagyon korlátozott mozgástérrel. Nem több idő a másik oldal 8MP-t kiválasztani és még kettőt bökni ide vagy oda ha kell, mert látom muszáj. Pont az a jó a 808-ban hogy nem csak automata és tudok állítani a jó fotó érdekében, erre egyesek lebutítják.... :U Aki nem látta még a gyári menüjét most miket gondolhat. Akinek mindegy milyen fotót készít annak nem kell ilyen teló.

    piciny szökőkút
    Gyári progi és nd filter is van rajta. Munka szünetében gyorsan előkapva készült. Ha végtelenre állítottam volna lehet élesebb lett volna mindegy. :)

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák