Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96241664

    törölt tag

    válasz -cobra- #100886 üzenetére

    FE tulajként azt mondom, hogy borzasztóan túlértékelt a kamerája. Átlagosnál talán egy hangyányival jobb, de semmi extra.

    Én a tele lencse miatt vettem és mert megoldható azzal is a raw mentés, de ha ezt nem használod ki, akkor az A52s sem lehet sokkal rosszabb. Ez a sima A52: [link]

    Sestore-ban 80k, Telenor Hello kártyás csomagban 50k forint különbség van a kettő között... Nem csinál anyival jobb képet az FE, hogy csak emiatt megérjen ennyi felárat.
    Másik nagyobb különbség a SoC, de ott megint az a kérdés, hogy kihasználnád-e, vagy sem. Szerintem SD 778G bőségesen elég a legtöbb embernek.

    (#100882) apholyon:

    "Őszintén szólva fogalmam sincs."

    Ezt jelenti és azzal dolgozik a Nord is (ugyanúgy mint 100-ból 95 mai telefon egyébként).

    De ennek semmi hátránya nincs a képekre nézve. Huawei-t leszámítva minden gyártó pixelösszevonás után menti a raw képeket is és a világon semmi baj nincs velük, nem lehet megmondani róluk, hogy nem natív 12MP.

    Gyakori itt, hogy auto módos jpg-ket nézve jelentik hogy a szenzor, OIS, vagy épp a pixelösszevonás a ludas, pedig valójában a legtöbb ilyen hiba a post processing-re vezethető vissza.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák