Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • engusz

    veterán

    válasz "Infinity" #3 üzenetére

    Jó lenne megpuhítani az EA-t. Nem tudom, hogy miért féltik ennyire a jogokat. Ha csak nem egy következő Porsche Unleashed részre koncentrálnak.

    De hogy arról is beszéljünk, ami van. A Rivális mód szerintem nagy ötlet volt, főleg, hogy érkezik értesítés, ha megelőzött valaki. A Online Klubok is kellettek már, mint egy falat kenyér. Azt mondják a tulajdonosok, hogy ezáltal lényegesen könnyebb lesz lebonyolítani a versenyeket.

    Nagyon kíváncsi voltam a Kinect-es tartalomra és funkciókra. Az Autovista igen látványosra sikeredett, Jeremy hangjával és csípős vicceivel igazi csemege. A levegőben kormányzás (légkormányzás? :B) jópofa, egész jól megoldották a Joy Ride-hoz képest. Ott olyan esetlennek tűnt, itt viszont jó mókának tűnik. Legjobban a fejkövetés tetszik. Azt még nem tudom, hogy valóban van-e értelme, de a székben ülve a kormány mögött enélkül is forgattam a fejem a kanyarokban. Így nem kell rájátszani, mert a Kinect - némi beállítás után - kiválóan érzékeli a fejmozdulatokat.

    Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Új hozzászólás Aktív témák