Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bdav

    őstag

    válasz Fantasy #790 üzenetére

    hát, Bloom sérüléseiben nem vagyok otthon tulzottan ugy néz ki :D Viggonak is csak a lábujjtörését ismertem + a fogát kiverték. Ami viszont megmaradt nagyon amikor John Rhys-Davies mesélte h. megszivatta PJ-t az ujjával :))

    '' Tudod melyik jelenetről beszéleg ugye?'' természetesen :D

    amugy nekem a kedvencem a Gyűrű Szövetsége. de a többi is jó ;)


    hogy On is legyek, pár idézet a filmekből, bár nem lesznek teljesen pontosak (szörnyü h. nem tudom fejből az összes szöveget)

    Gandalf: ''sokan vannak akik élnek, bár halált érdemelnének, és vannak akik meghaltak, de élhetnének. Ne siess annyira a halálos ítéletekkel, hiszen még a legbölcsebb sem láthatja a végét''

    szintén Gandalf: ''neked csak arról kell döntened, hogy mihez kezdj az idővel, amely megadatott neked'' ez a kedvencem, annyira ''ott van'' ez a mondat

    Théoden (ezt csak angolul tudom :D): ''Arise! Arise riders of Théoden! Spears shall be shaken, shields shall be splinten! A red day, a sword day 'ere the Sun rises!! Ride now, ride to ruin and to the world's end!! Death! Death!!! DEAAAATH!!!!! FOOOORTH EORLINGAAAAS!!!'' (na ez az a jelenet amitől mindig kikészülök. hihetetlen jól megcsinálták azt a lovasrohamot, és a zene is nagyon klassz alatta)

    bocs az offokért :)

    10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

Új hozzászólás Aktív témák