Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaksziLajos

    senior tag

    Na, jöttem megint kicsit panaszkodni. Nem sűrűn teszem, de az elmúlt napokban a játék hülyét csinál belőlem. :)

    Az általam soha nem tapasztalt hatalmas késésekkel kezdődött tegnap, majd ma este ezek eltűntek. Ezzel ellentétben olyan rohanás van most a meccseken, amit eddig nem tapasztaltam ebben a részben. 5-6 meccsen a WL-ben az ellenfeleim mindegyike PL csapattal jött, min. 8-9 sima gold lappal, 2018/2019-es clubbal, és NEM passzoltak hátrafelé 2-nél többet, mindezen meccsek alatt túlzás nélkül, őszintén állíthatom, hogy 2 cselt láttam tőlük összesen, ezeket is az utolsó két meccsen. Csak előre passzok, rohanás, középre bejátszás, 433 (4), és letámadás.

    7-ből 4-gyel állok, tehát a szokásos, de esküszöm a finessekkel teljes mértékben átitatott játékmenet is jobban tetszett ennél, mert ami most van azt nem értem. Patch, titkos patch, van már sunyiban, nincs még, nem tudom. De 2 napja nem ez a játékmenet volt az tuti.

    más

    Ezt a Nakata SBC-t a sors küldte nekünk az ikon sbc-khez. Akinek van 450 ezer coinja, az ki ne hagyja ennyiért, akinek még nincs, az rakja össze addig, ameddig lehet.

    megint más :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák