Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Desy

    tag

    Az emberek mindig hoznak új dolgokat a nap alá. Ha tudnám, hogyan kell egy ilyen magyarrá tenni... már mind magyar lenne. De nem tudom. És nekem valami nagyon azt súgja... mások sem képesek erre mert akkor lenne látható és minden fórumon dicsekvő eredménye. Az orosz tudja és néhány másik nyelvet készítő is... A magyar az egy nulla! A magyar semmire sem képes néhány attraktív produkciót kivéve ahol is "google hungary" nyelv használatát favorizálja. Sajnos a magyar nyelv ezekben az akciókban még csak tájékoztatásnak sincs jelen...

    De a fórumokat nézve... ez az új magyar nyelv ami a nemzet szégyene egy általános dolog!
    Borzalmas...
    A magyarság szégyene.
    A magyar nyelv és irodalom oktatás szégyene...

    Úgy tűnik az orosz társadalom néhány elszánt tagját kivéve csak a török próbálkozik. De a magyar... A magyar az egy nulla még akkor is, hogy mindenki a másikra vár talán majd ő az idegen... EGY idegen valaki az majd megcsinálja ahelyett, hogy saját maga megmutatná a képességét.

    Én bevallom... nem tudom hogyan kell és azt is. Nem találtam semmi olyan oktató fórumot, ahol ezt az én képességemnek megfelelően elmagyarázná bárki... (bár igaz... azonos erővel akár meg is csinálhatná)

    Hónapok teltek el és nincs betűkészlet.
    Senki sem csinált olyat, ami a magyar betűket is bírja. Ez azért csak jelent valamit... bármit, ami a nemzetre és a magyarságra na meg persze az oktatásra nézve nem éppen valami hízelkedő! DE: MAGYAR!

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

Új hozzászólás Aktív témák