Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carter85

    újonc

    válasz Viktor0610 #22 üzenetére

    Köszönöm a reakciót :) én is követem hogyan fokozódik a nemzetközi helyzet, nem könnyű egyirányú véleményt alkotni akár ebben az egy konkrét tecnikai kérdésben sem a mérhetetlen teszt alapján,de ha muszáj lenne,akkor azt mondanám hogy egyik gyártó sem talált fel semmiféle csodaszert ,megoldást ami számottevően eléhelyezné a hűtési megoldását a többieknek. A gamer telefonok is melegszenek aktív hűtés nélkül ,még tán jobban is mint egy flagship pl 13pro. Én lepődtem meg a legjobban mikor a p30pronk olyan csúnya piros throttling csíkot húzott,hogy egyből megértettem miért nem melegszik egy huawei :DDD 13pro szuper eredményeket produkált gyakorlati teszt felhasználás közben, average fps , heating .. eddig mindent lenyomott, iphoneostúl ,vivóstul.. :R 11 es szériánál meglepték csúnyán a 888al őket, gondolom már rég kész volt a gépház mikor megkapták a procit..(itt van a kezemben mi11,páromé a 12pro) de már a 12 pro-nál nagyon észnél voltak, és minden jel szerint nem véletlen mondta a főnök a 13as szériára hogy több évnyi fejlesztésük ért célba több téren 😊 szóval azzal az állításotokkal értek egyet hogy 150 euró lesz a modell dragulás 13 pro kb 1050 euró az 410.000ft ha 420 lesz az a tavalyi 350 hez képest 20% dragulás.. annal többet mire drágulna ? 🤔 Arra mindenképp jó a hype hogy több izgalommal várom a bemutatót 😊 Remélem nem akarják rávezetni európát hogy ultrát vegyünk ha kell ha nem,mert esetleg sokkal jobban megérné majd 🤔..zárójel- maximum azt veszek- zárójelbezár A 9es szériából csak Liteom volt, Mi10is meg van mai napig,mocsok jó cucc , aki olyat mond hogy ár-érték arányt a xiaomi elhagyta a fasorban az neü tudom milyen mozit néz. :N További jó munkát,jó szórakozást mindenkinek pacsi 🙋🏼‍♂️ ;)

Új hozzászólás Aktív témák