Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doki42

    őstag

    válasz Aryon87 #15 üzenetére

    Ámen :D

    Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

  • jeni

    félisten

    válasz Aryon87 #15 üzenetére

    Az a gond abból indulsz ki ami a kezedben van vagyis a P40 Pro és csak ragaszkodsz ahhoz,hogy egy mobilnak jobban kell menni fotó üzemmódban mint egy más tényleges fényképezőgép funkciót ellátó masinának. Nálad ez az elsődleges funkció.
    Az,hogy sokaknak nem megy az OTP direkt módban és több más is,ehhez folyton fel kell menni az adott weboldalra ,plusz megerősítő SMS-kel ! Ne is mond,hogy ez helyes és elfogadott belépési mód!


    Az OTP weboldaláról most szedtem el. Látsz ott Huawei Appgallery jelzést?

    Ezért továbbra is az igazság,hogy könnyebb lecserélni egy mobilt mint egy bankot!
    Semmi más miatt nem cseréltem volna le a Huawei P40 Pro-t ha felhozott hibák nem állnának fenn továbbra is.

    Az,hogy a Vodafone árulja a Huawei mobilokat még mindig és tudtommal még mindig nem lehet ahhoz Vodafone alkalmazást leszedni.
    Az,hogy MVM Next még mindig nem jó a Huawei Appgallery-n.
    Villanyóra fogyasztást meg másképp nem lehet megadni. Én meg nem veszek ki minden hónapban 1 nap szabadságot,hogy az irodájukba befáradva megadjam a fotón levő adatokat.
    Az,hogy ebben viszont érintett vagy,hogy a Widex semelyik programja sem elérhető szintén azon az áruházban.
    Kínában sincs Widex mint forgalmazó,képviselet,na ezt nem hiszem el!
    Azért írtam,hogy csak bővül a tartalom haszontalan nem EU-s programokkal,de továbbra sem fejlődik a Huawei Appgallery!
    A kettő nem ugyanaz!
    Emiatt írtam tegnap,hogy egy mobilnak nem csak fotóznia kell ahogy te értelmezed elsődleges funkciónak hanem más feladatot is el kell látnia!
    Még 1x leírom,hogy nem a készülékkel van a gondom,hanem a Huawei nagy ívben tojik az alkalmazások fejlesztésére is,siránkozik hogy az USA ellene dolgozik és őket ellehetetleníti. A Huawei cégnél még mindig csak azért marad fent a mobilrészlege mert a Kínai állam fenntartja.
    Kínában sincs már a top 10-ben!
    Majd ha vissza kerülnek a fontos általam használandó applikcációk akkor veszek ismét Huawei-t.
    Inkább más típusokat vesznek az emberek akár a Honort kissé lebutítva,bevállalva.
    Nálam nagyon szimpi volt a Huawei addig amíg tudtam más dolgokra is használni.
    A páromnak továbbra is meg van a P20 és imádja. Nagyobb Huawei fan mint te vagy,de...
    Belátta,hogy ha már nem gazdaságos megjavítani a Huawei mobilját akkor Samsungot kér tőlem.
    Xiaomit is javasoltam,meg az Oppot ,illetve a Relame márkát,de azokról hallani sem akar.
    Sony-t sem szeretne.

Új hozzászólás Aktív témák