Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabonagyur

    félisten

    válasz Panamaboy #8 üzenetére

    Figyelj csak szerintem meg pont ezzel jársz jobban hogy ki van bontva és nem otthon kezdesz neki, és mondok rá 2 indokot is:
    1. Te is látod, hogy nem egy darab fát, törött telefont kapsz esetleg tök más színben mint ami rá van írva
    2. Az eladó szintén látja és nem az van, hogy majd megjelensz 2 nap múlva, hogy a telefon törött de most lett kibontva.

    Én meg sosem vennék úgy semmit, hogy nem bontatom ki a helyszínen, nem nézem meg pontosan az van e benne és olyan állapotú mint ahogy nekem kell. Sőt ami olyan dolog ki is próbáltatom velük ha már meg is vásároltam.

    Te sírnál a legjobban ha mondjuk hazamész és hiányzik a gyári dobozból ez-az, ami pedig nem ritka dolog és nem kell nagy dolgokra gondolni: töltő, hátlap, sim tartó, stb....

    És amit sokan mások is írnak, szerinted, hogy vegyék ki a garancia lapot kitöltésre? És igen olyan nagyforgalmú botlban mint az Edigital nincs arra idő, hogy ott töltsék ki mindig az összes gari jegyet.

    (#7) pietrasko: +1. És amilyen birkák az emberek, hogy mindent berendelnek kipróbálásra ezen nem is kellene meglepődni, hiszen azt senki se gondolja, hogy majd mindent visszaküldenek a gyártónak és azt újracsomagoltatják.

    Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Új hozzászólás Aktív témák