Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboi69

    csendes tag

    válasz Phülöp #99186 üzenetére

    A fiestát mi is így vettük. Igaz nekem volt benne kb 1hónap kutatómunka. Asszony eleinte nem is akart ilyet, talán emlékeztek is, hogy sx4-et akart mindenképpen, de borzalmasan fapad. Még fel is mentem Bp-re 2x is, gyalog megnézni és elhozni egyet. Nagy mázli volt, hogy láttam napfénynél is, pedig már a pénzzel mentem (nem kp) meg úgy voltam vele, hogy azzal megyek haza, de olyan ocsmány volt az autó, hogy végül nem hoztam el.
    Fiestánál, meg fehérváron kinéztünk egyet és egy pontosan ugyanolyat Győrben is a hahu-n. Elmentünk a fehérvárit megnézni, de akkor már célirányosan szín, motor felszereltség minden klappolt. Szóval mindent feltettem 1 lapra. Asszony bele is szeretett, felhívtuk a Győrit, ott mondták, hogy telefonáljak vissza kicsit később , mert épp nézik az autót, addig azért ne induljunk el. 15perccel később már tudtuk, hogy a másiknak épp aláírják a szerződését, hát mi is így tettünk az ittenivel. Addig volt próbakör, meg a kódkiolvasóval megnéztem van-e baja. Megvettük, azóta is szeretjük és olajon meg szűrőkön kívül semmit nem kért még.

Új hozzászólás Aktív témák