Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ny.janos

    tag

    válasz Mutt #42141 üzenetére

    Szia!

    Remélem nem tűnt úgy, hogy negatív kritikával akartam volna illetni a megoldásodat. Ha mégis, akkor elnézést kérek. Biztosíthatlak, hogy nem ez volt a célom. ;) Mivel a megoldás megértésére tett próbálkozás során ugyanazt az adatot írtam véletlenszerűen le a feltételezett cikkszámként, mint már korábban is, akkor jöttem rá, hogy a megoldás sajátossága okozhat nem várt eredményt, ha esetleg Gicz adatainál is előfordulna ilyen eset. (Nekem egyébként biztos semmilyen megoldás nem jutott volna eszembe a kérdés kapcsán.)

    Sokszor csak ámulok azokon a képletes megoldásokon (a makróhoz láma vagyok, azokat így el sem olvasom) melyeket írtok és remélem, hogy még sokat tanulhatok tőletek. Még a tanulás mellett is gyakran írtok azonban olyan számomra felfoghatatlan megoldásokat, amelyeknek az értelmezésébe bele sem kezdek. Ez esetben örültem, hogy legalább megértettem, hogyan működik a megoldás és ezért bátorkodtam kiegészítést tenni. Ugyanakkor fel sem merült bennem, hogy a megoldásod e sajátosságáról te erről nem tudtál volna (a hozzászólásodra történő válaszom azonban megtévesztő lehetett ebből a szempontból).

Új hozzászólás Aktív témák