Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xavix13

    senior tag

    válasz kchryss #5 üzenetére

    Látom lett topic, fasza, úgy látszik csak megérte "bepromózni" a hs topikba múltkor. :K

    Rankedon ha jól tudom min. 75, max. 150 lapos deckkel mehetsz, viszont elég jó indok kell ahhoz hogy megérje 75+ lappal menni. (Én pl. még senkit se láttam.)
    A földeknek min. 1/3-át kell kitennie a deckednek, de lehet több is. (75 lapnál ez ugye 25)
    Alapból a gép csak sigileket rak be (alap egyszínű földek), amit a kártyáid színei szerint, arányosan oszt szét. (Ha jól tudom db-ra, a trashholdokat nem nézi kártyánként, úgyhogy nem mindig a legmegfelelőbb elosztást rakja be.)
    Kasztokat érdemes keverni, nem nagyon látni mono deckeket. Ált. dual vagy tri color deckekel nyomulnak.
    Sikeres 4 color deck az open béta előtt volt ha jól tudom, de amióta megváltoztatták a secret pagest nem igazán tier 1, de láttam már, hogy próbálgatnak egy új verziót összerakni.
    5 színű deck max. valami strangeres fun cucc lehet.

    Napi questekről én sem tudok hogy össze lennének gyűjtve valahol. Általában 2 silver vagy 1 arany ládás questet ad, illetve heti egyszer ad egy theme deckes questet amihez ad egy kész decket is (ingyen lapok/dust). Azt a questet nem muszáj azzal a konkrét deckel megcsinálni, meglehet sajáttal is, a lényeg hogy az adott színű deckel csináld meg. (Ha jól tudom min. 10 nem föld laptól számítja egy adott színűnek a decket. Ilyenkor a decképítőnél az adott szín ki is élénkül, vagy nem tudom hogy mondjam. a Lényeg hogy nincs kiszürkülve. :D )

    Hasznos linkek szerintem mehetnek első hszbe:
    A játék hivatalos fóruma
    A játék reddit topikja
    Ezen az oldalon deckeket találni, hasonló mint a hearthpwn hs-ben
    Hasznos cikkek, leírások, tier list stb.
    Madorjan, magyar streamer, hs-ből ismerős lehet, master eternal player

    [ Szerkesztve ]

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Új hozzászólás Aktív témák