Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    Sziasztok!

    Időhiány miatt házilagos erősítőépítés helyett kénytelen vagyok venni egy sztereó erősítőt, de sajna nincs rá sok pénzem; olyan 20k körül tudok kiadni rá. Ebből kifolyólag használtat fogok venni. Kérdésem az, hogy mit ajánlotok, merre induljak, mire figyeljek. Eddig saját magam építettem mindent, így kevés tapasztalatom van a gyári erősítőkkel kapcsolatban.

    Ami fontos:
    - a lehető legjobb hangminőség a fejhallgató kimeneten
    - szuper hangminőség a hangfalkimeneten
    - min. 2x20W @ 8OHm torzításmentesen
    - mechanikailag időtálló legyen (mivel használt cuccot veszek, fontos, hogy ne kelljen potikat, kapcsolókat cserélni)
    - zizegő, ciripelő tekercseket sem szeretnék

    Ami előny, de nem feltétel:
    - mély magas kiemelés frekije lehetőleg minél távolabb egymástól (pl. 50Hz, 15kHz már oké)
    - analog VU méter a szívem csücske, de emiatt nem akarok fontosabb dolgokat háttérbe szorítani.

    Kinéztem magamnak egy Technics és egy Marantz erősítőt, de a Technics-ben az STK*** végfok IC kimenete megy a fejhallgatóra, ami több, mint gáz szerintem. A marantz eladója pedig gyanús számomra.
    Bármilyen javaslat jöhet, milyen márka, mire figyeljek, stb.

    Még valami: Ha le kell cserélni minden kondit az erősítőben, az nem probléma, csináltam már ilyet sokszor, 100% sikerrel.

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák