Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz reelc #128239 üzenetére

    "A többi cég... ugye hallottál a népszerű amerikai cégek adatszivárgásairól, hallgatódzós (:) ) botrányairól, stb.?
    Szerinted ott nem lopnak adatokat, nincsenek visszaélések? A különböző etikátlan üzleti magatartások, milliárdos bírságok, stb.?"

    Hallottam: facebook, stb. DE!
    Hallottál róla, hogy eljárások is indultak velük szemben?
    Hallottál eljárásról az epiksztórral szemben, kínai vállalatokkal szemben?
    ill egyáltalán: hallottál róla, hogy a steam/uplay/origin/gog a gépeden ellop adatot és utána annak semmi következménye? (vs epiksztór adatbányászata)

    "Én nem tennék különbséget aközött, hogy milyen népség lopja az adatokat! Egyik sem tisztességes."

    Te nem tennél ezekszerint különbséget a tilosban parkolás és a gyilkosság között sem, mondván egyik sem tisztességes?

    "Ami a kliens minőségét illeti... mindegyik kliensnek fejlődnie kellett, mindegyiknek voltak gyerekbetegségei. Az Epicé a legfiatalabb."

    A steam 2004-ben volt 2004-es színvonalon. Nekik nulláról kellett kitalálni ezt az egész digit boltosdit...
    Namost 2019-ben kijönni 2004-es szinten, atomgáz, arra szerintem nincs mentség.

    "Egyre több amerikai filmben is van kínai tőke, keresd a Tencent feliratot, pl."

    Annak se örülök.

    "Ne érts félre, nem védem én az Epicet, csak az elvakultsággal nem tudok mit kezdeni."

    Nem elvakultság, ha látom a problémát. És ahogy írod, Te is látod, csak ... inkább becsukod a szemed.

    (amúgy a film-streaming piac a pécés játékpiacnál sokkal-sokkal problémásabb... hiszen ott akkor is fizeted a havidijat, amikor a kedvenc sorozatod átment máshova... steamen legalább azért nem fizetsz, hogy nincs ott a metro3 :D )

    ---------------------

    (#128240) TheNewDawn

    "Szerintem a konkurencia csak nekünk, játákosoknak jó, szóval én örülök neki. "

    Ezt hajtogatjátok, amióta elindul az epiksztór. Áruld már el, hogy mit nyersz azzal, hogy a Metrot ott veheted meg 60 euróért és nem steamen 60 euróért, majd ott kell használod, abban a csökött kliensben... miért jó neked, hogy valamit szarabb minőségben használhatsz, ugyanannyiért?

    Neked miért jó a csökkentett steam sarc? Bizton állítod, hogy 12% haszonnal is a jelen minőséget kapnád steamen?

    ------

    (#128242) Louro

    megint a fals példa.... a mekiben akkor is ott a burger, ha a burgerking is árulja a sajátját(!). a metro NEM az epik sajátja. viszont a metro nincs ott steamen, mióta az epik/koch megszívatott mindenkit...

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák