Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    Már bánom hogy walletra kértem vissza a pénzt és nem a kártyámra, mert már majdnem agyrákot kaptam hogy kitaláljam mire költsem. Az eredeti terv az volt hogy kiegészítve veszek belőle grim dawn dlc-ket, csak hát most nekifeküdtem az alapjátéknak, mert tavaly óta meg volt, de 13 óránál akkor megálltam és hát ahogy kipörgettem normalon rájöttem hogy erre nekem nincs szükségem.
    Ha jól emlékszem kedd délelött kaptam meg a visszatérítést ami szerda délelött óta felhasználható, azóta azon agyaltam hogy mi legyen. Gondolkodtam a "The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos" dlc-ken, de mondom inkább nem. Nekiálltam mecha játékokat nézegetni, mechwarrior 5, battletech és még valami hibrid valósidejű játékmechanikával. Nézegettem gameplayeket, olvastam logout blogot, egyik se győzött meg. Volt még függőben doom, how to surviving, dead island alap + riptide, witcher 3, sekiro, meg halál tudja hogy még mi amiket nézegettem, ja volt még MK 11 ultimate is. Aztán nagy nehezen sikerült döntenem a days gone mellett. Lett volna surviving mars is, de még féláron is morcos ha megy mellé pár dlc.

Új hozzászólás Aktív témák