Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    PS5-os verza után kimaxolódott a PC-s TLOU Part I is, ami annyira inferior volt, hogy egészen pontosan zéró hibába futottam bele. Bocs, hazudok... a DLC-ben a Gsync-kel volt gondom, amíg rá nem jöttem, hogy a növidia driver frissítésem miatt, csak fullscreen only volt engedélyezve a gsync, ez meg ugye ablakos módban szalad. Szal' ez user error volt, noha tény, hogy nem szeretem, ha nincs full screen opció...
    Az a vicc, hogy se a létra, se a DLC-s "beugrok a hentespult mögé és soha többé nem tudok visszajönni onnan" + erre a pálya is glitchbe fordul hiba se jött elő. Lehet a Steam rivjúereknek nem C64-en kéne ezeket a 2023-as címeket erőltetni? Nem tudom, nem értek hozzá, csak kb. 12x toltam le eddig ezt a címet :DDD , így olyan helyekre is bemegyek, olyan húzásokat, mozdulatokat is meglépek, amiket tömegek biztosan nem...

    Egy biztos, ez TLOU franchise, ez még mindig életem legjobbja... ahogy most meg PC-n kinízé az első rész az egészen brutál. Érdemes megnézni anno PS3-on, hogy nézett ki, meg most egy jobb PC-n milyen. A difi annyira sokkoló, hogy az leírhatatlan.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other. - Az atomháború szörnyen unalmas.

Új hozzászólás Aktív témák