Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.R.O.

    tag

    Csősztök.

    Tegnap voltam CG-n és hát elég furcsa volt. Két conflict zone volt egy low és egy high.
    Minden játékos a low-ban volt és a kétpercenként felbukkanó egyetlen piros hajóra hajtott mindenki. Mondom átnézek a a high-ba. Belépek, látom szép nagy birodalmi hajó, tök jó. Megvárta míg közel megyek és hirtelen mindenki piros lett (nem választottam még frakciót!!!!), úgy szétlőtték a seggem, hogy öröm volt nézni. 1,2 milla bizti pénz ment a levesbe.
    2. kör. Szintén low-al nyitok, és még mindig mindenki ott veri a fa*zát. De ilyen anacondák meg pythonok, meg meg well equipped shippek. Tolom globálon, hogy a highba kéne menni, és mindenki lapul mint tehénszar a fűbe, wingbe se akartak jönni, én meg nem erölködtem. Mondom azé csak benézünk megint high-ba, be is néztem, és egyből választottam frakciót, a birodalmat. Amint kiválasztottam, mindenki, ismétlem mindenki piros lett megint :) és hirtelen a federáció (mert most meg azok lettek többen) megtáltosodott. Itt már nem vártam meg a pukkanást, angolosan távoztam és hagytam a francba az egészet.

    Megyek vissza RES-eket pucolni.
    :)) :DD :DDD

    A Marsról jöttem, de már kúr*ára visszamennék!

Új hozzászólás Aktív témák