Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Terrorista #9406 üzenetére

    Engem nehogy komolyan vegyél Clipper ügyben(sem), én csak poénkodok. Döntsd el, hogy mire kell. Állítólag PvP-re a Clipper jó(én nem tudom, mert solo-ban játszom), de npc-kre tuti hogy a Python a legjobb. Viszont az is igaz, hogy még a kereskedésre fittelt Python is kb 70 Misike, a Clipper meg már kevesebből is kihozható, bár azért meg hetekig kényeztetheted az elaggott császárod ánuszát.
    Általában véve is hallgass meg tanácsokat(mások tapasztalataiból lehet tanulni), és menj a magad feje után. Ha neked a Clipper tetszik, akkor vegyél Clippert, még ha egy magamfajta bugris Fed szájhős be is fog szólogatni a szánalmas kétágú locsolókannád miatt, amit egyesek Clippernek csúfolnak. :)
    Ja, és azon ne csodálkozz, hogy senki nem áll a birodalom oldalára, a szegény császárukat már csak a vak házvezetőnője szolgálja, ő is csak azért, mert nem találja a kijáratot.
    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák