Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Diopapa #831 üzenetére

    Méretek: hát pont ez az. Tekintve hogy a nagyobb napoktól távolabb kell megállni, az érzékelt méret mindig kb ugyanakkora. Egyedül akkor lenne érezhető, ha a nap túloldalán van az állomás és meg kell kerülni, a tömeg miatt viszont ugye elsőnek inkább el kell távolodni és csak utána megkerülni, hogy legalább a sebesség vállalható legyen. Tehát a méretek kb csak annyiban vannak jelen, hogy most 40 másodpercet kell utaznom, vagy 70-et, vagy 120-at. Az meg hogy most a beesési ponthoz képest 120 fokkal vagy 160-nal van mellettem, nekem nem jelent nagy különbséget.

    A repülési modell nekem semmi különös, nem rossz, azt csinálja amit akarok, de ilyet láttam már százmillió repülőszimulátorban. Van ami x fok/sec-el fordul, van ami 1,5x-el, kb ennyi a differencia az eddig próbált 3 hajómban. A hangok alapvetően sok helyen jók (bár pl amikor elhagyjuk a dokkot, akkor vannak ezek a fém döngések, ezek hangfalon nagyon jól hangzanak (csak nem elég hangosak, mégha fel is tekerem), de a meglehetősen jó minőségű fülesemen sem vállnak jobbá, maradnak a kissé fura hatásúak nekem. A hauler hangja meg zavaró hogy mennyire kínlódik :) BSG mozgáshoz közelit sem tapasztaltam viszont még.

    A többféle méretű leszállórámpát láttam, bár szerintem kb 2 vagy 3 van ismételgetve az egész állomáson körbe-körbe (kb 50x), de hát csúnya is lenne egy Type 9-el leszállni oda, ahova már a hauler is alig fért el :) Ez azért alap :)

    Összességében nekem egyelőre az a bajom, hogy nem érzem élőnek a világát. Persze remélem ez javulni fog majd a végére. Lehet hogy csak nem vagyok elég elvakult fanatikus hogy minden pillanatát élvezzem, mert ugyan sokat játszottam az előzőekkel is, nyílvánvalóan bennem van a gond :D :D
    Ami meg a 100 megás pdf-ben van, nem kétlem hogy jóval hamarabb bekerül mint az SC esetén, de még az is alsóhangon 1-2 év :)

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák