Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz duvi #826 üzenetére

    A supercruise-ból kijövet nem az okkal van a bajom :) Teljesen logikus (és jó), hogy a központi napon van a nav bója, és ide ugrik az ember, a lakott állomás meg közelebb-távolabb van (btw van értelme meglátogatni olyan bolygókat ahol nincs állomás?). Tehát érthető, csak a taxizás megvalósítása az, ami nekem nagyon nem jön be. Tehát ahogy el kell jutni a bolygóhoz.

    Az állomásokból is ahogy kevés féle van, az is néha egymás iterációi, pl van az a hengeres állomás a gyűrűvel, Dio meg linkelt egy képet amin talán volt egy extra kilógó része, de kb ennyi. Van a kocka, a virsli egy gyűrűvel, vagy a virsli két gyűrűvel :) Ide mindenképp kell majd változatosság még.

    Azt pedig tudom hogy jön még majd tartalom hozzá, sőt azt is tudom hogy számos olyan dolgot akarnak, ami az SC-ben is meglesz (fps rész, hajó rablás, többfős hajók, űrállomás fps csata, űrséta, vadászat), de pl a bolygókra való leszállást ők is a kiadáshoz képesti (2014 Q4) legalább egy évre teszik. Ráadásul mindegyik ilyen dolog külön kiegben lesz, amit így mindenképp meg kell vennie aki később csatlakozik és át akarja élni.

    No meg még mindig 1:1 méretarányról beszél a FAQ, hogy a bolygók is azokban lesznek. Tekintve hogy tömeg körül nem lehet majd gyorsan haladni, kíváncsi leszek, velünk is átrepültetnek-e 1,5 órát New York-ból Londonba atmoszférikusan :D Mellesleg hiába mondják hogy mekkora méretek vannak, ez a vagy 15 naprendszer amiben voltam, nekem kb ugyanolyannak tűnt, pedig gondolom azért már itt is kellett volna játszadozniuk egy kicsit legalább a központi csillag méretével, az nem kerül semmibe.

    De tartom, megvan mindkét játék, szabad ám elárasztani mindkét oldalról megunhatatlan tartalommal :) Egyelőre az ED-ben sokkal több van, de kissé már kezdem unni a farmolást, a harcot meg nem igazán szeretem (no meg ahhoz olyan hajó is kellene :) ). Persze nincs ezzel gond, az SC dogfight-ját sem nyüstölöm pontosan ezért :)

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák