Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diopapa

    addikt

    válasz Viper26 #731 üzenetére

    SC-ben nem tölt a shield... Amúgy nyilván fegyver is kell. _ÉN_ azt javaslom, hogy nagy lassú szállítókra csak gimbalos fegyvereket és / vagy rakétákat tegyél. Amúgy tegnap volt egy vicces kalandom Type-9-el. Kb 1m értékű árú a raktérben, kergetnek, nyomom a boostot, heat sink már elfogyott, kb 150% heat-em volt és úgy mentem supercruise-ba, a műszerfal meg elkezdett füstölni, pattogtak a szikrák, szépen csökkent a hullom. :) Izgalmas idők voltak.. :) BTW van egy bug amit észrevettem, ha a fire group-ban az első csoportba csak heat sink-et tesz be az ember, akkor SC-ben is el lehet nyomni a heat sinket és csökken is a hőmérséklet. Ez mondjuk akkor jó, ha 3 ugrásnyira mész és nem akarsz SC-ben dekkolni 2 ugrás között. Jah és ha már rakéták.. Type-9-re 2 point defense-t is tettem, biztos ami biztos. :)

    szerk: Chaff kézzel kell elsütni, valamelyik fire groupba tedd be, a dokcking computer automatikus, kérj dokkolási engedélyt, menj a kijárat elé kb (nem kell teljesen, de a bejárat síkjánál légy előrébb), majd amikor szól a gép, vedd le a gázt. Amúgy Type-9-en már hanyagolom 3x majdnem megölt. Ha nagyon ki akarod kapcsolni, akkor a jobb panelen a function rész alatt tudod kikapcsolni.

    [ Szerkesztve ]

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Új hozzászólás Aktív témák