Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rtitusz

    őstag

    Érdekes dologgal találkoztam, szerintem bug. Három assassination küldetésem futott egyszerre, mert a keresési területük nagyon közel volt egymáshoz, így gondoltam több legyet ütök egy csapásra. Kiderült, hogy kettő közülük ugyan abban a rendszerben garázdálkodik. Némi keresés után találkoztam az elsővel (Elite Anaconda), de hosszas küzdelem után beláttam, hogy jobb húzni a nyúlcipőt, miután kifogytam a shield cellből, és pont visszatért az Anaconda pajzsa (pedig a reaktor már csak 18%-on volt). Onnan elmenekültem, helyrepofoztam a gépet, betáraztam újra lőszerből, majd visszatértem a korábbi helyhez, ahol megtaláltam. Bepottyanva az első USS-be, rögtön jött is szembe egy Anaconda. Azonban ez a másik jómadár volt, nem az aki elkergetett. Mivel itt kaptam egy kis segítséget a rend rendíthetetlen őreitől, gyorsan véget vetettem szánalomra méltó életének. Ekkor jött az érdekes rész. Azt látom, hogy mindkét küldetésem sikeres, vehetem át a fejpénzt. Miközben csak az egyik jómadár lett likvidálva, mivel ugye a másik elől el kellett menekülnöm (habár erősen megsebezve hagytam hátul). Kicsit úgy érzem, hogy kaptam egy 190 ezer credites bónuszt. :D:D

Új hozzászólás Aktív témák