Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McVetranio

    csendes tag

    Sziasztok, szép reggelt mindenkinek. Új vagyok itt, s eddig élvezettel olvastam a beszélgetéseket. Magamról annyit, hogy kb 1 hete tolom a game-et, mondjuk idő hiányában nem annyira intenzíven. Most vettem meg a Type-6 Transportert a Cobra után, tervezve a komolyabb kereskedést. A játékkal kapcsolatban három kérdésben érdekelne a tanácsotok. 1: A Type 6 -ra miket tegyek fel opcionálisan, hogy valamennyire meg is tudjam védeni magam? Mert gondolom a szállítmány miatt gyakoribbak lesznek a támadások. 2: Telepítettem a VoiceAttack cuccot, de magát az indító file-t nem találom, illetve nem is működik a dolog in-game. Ha esetleg erről valaki adna egy picit részletesebb tanácsot azt nagyon megköszönném. 3: Az EliteOCR tökéletesen működik, ellenben BPC progi (Slopy) nem ad semmilyen adatot. (a system adatok benne vannak, a log alapján frissíti is magát, mutatja pillanatnyilag hol vagyok stb stb) de semmilyen trade adat nincs benne. Köszönöm előre is a segítségeteket. (bocsi ha volt benne nagyon lúzer kérdés is) További jó repülést mindenkinek.

Új hozzászólás Aktív témák