Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz woker #5132 üzenetére

    1. De mi a bánatnak mutatná akármi is a hajó orrát, ha egyszer az mindig ugyanott van?? Ha meg lőni kell, erre a célra van célkereszt. Ez olyan, mintha raknék az orromra egy nyilat, és rá lenne irva: Arra megyek! :DDD Tök baromság, de nyugodtan told neki, szerintem ki lesz véve előbb-utóbb, és akkor majd visszakérdezek, hogy ki a hülye? ;)

    2. Sebesség érzet?
    OK, rendben. De ezek a vonalak nem lehetnek a HUD részei, mivel nem alkalmazkodnak sem grafikailag, sem színükben a HUD-hoz.Más vonaltípusok, ráadásul a 3D megjelenítése is borzalmas. A távoli csíkok szépen keresztül repülnek az ablakon, belülről takarva az ablakkeretet.
    Ráadásul a sebességet tökéletesen érzékeltetik az elszáguldó csillagok, vagy a sebességmérő.
    Nézd! Két dolog lehet, ha direkt van benne.
    Vagy a világűrben látszik, vagy a HUD-on.De mindkét esetben csapnivaló a megvalósítás, egyik sem jó!
    Ezen kívül.
    Tudom, hogy változik a sebességgel, képzeld! Látom én is! De ez miért zárja ki a hiba lehetőségét?

    +1 Látszik, hogy 0 elképzelésed van a 3D megjelenítésről, illetve az XYZ vektorok elhelyezkedéséről a térben :D
    A repülőn is van HUD, és igen! HASONLÓ vonalakkal (is) jelezhetik az előre haladást. De nem így!

    Majd meglátjuk, ki az ügyeletes sasszem. Tipikus példája lesz annak, mikor megy a tömeg a többi után, mindenfajta észérv nélkül, és csak mert sokan mondják, biztos úgy van ;)

Új hozzászólás Aktív témák