Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz woker #5036 üzenetére

    - Jogos :K Lemaradt a maximális mellől a terhelés szó. Köszi!
    - Az útvonaltervezésbe beleírtam az útvonaltervezőt is: "A hosszabb távú útvonaltervezésnél én nem tudok jobb megoldást jelenleg, mint a leírt útvonaltervező + a rendszertávolságok ellenőrzése" Sajnos ennek a hatósugara véges, ezért írtam, hogy hosszabb távú útvonalakra már kell a rendszertávolságok ellenőrzése is. Ráadásul a beépített útvonaltervező bugos. Pl. a gyorsabb és gazdaságosabb útvonalváltásnál gyakran(mindig?) ugyan azt mutatja. Külsős appokkal (pl. Diopapáé) rövidebb és pontosabb útvonalakat kapunk, mint a gyárival.
    - "Csak a tömeg számít, tökmindegy, hogy a fegyverzeten, az erőművön vagy a raktér elhagyásán spórolod meg ..." A nagyobb ugrótáv elérése érdekében, szerintem nem csak a tömeg számít :N Az általad leírtak szerint ez lenne a képlet: Vegyünk egy maxos FSD-t és utána minden modulból a legkönnyebbet. Ezek szerint ebben nem értünk egyet, vagy nem értjük egymást :N :D Egy felfedezőhajóra (aminek ugye nagy hatósugár kell) te milyen fejlesztett modulokat javasolnál, ha szerinted nem jó az általam javasolt FSD+Power Plant+Power Distributor hármas prioritás?

Új hozzászólás Aktív témák