Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nosam

    aktív tag

    válasz dooky #4621 üzenetére

    Persze igazából amellett vagyok én is, hogy az a 16k az tényleg kevés amit csináltál, csakhogy a helyzet viszont az, hogy te valamit rosszul csinálsz ha egy 1.5millás advanced scanner-el plusz egy 250k- detailed surface-el 16k vagy képes kiszedni a játékból egy fél óra alatt. Lazán lehet ezekkel az eszközökkel hozni átlagban a 70-80 ezret/rendszerenként felfedezéssel még az olyan rendszerekkel is, amiben csak 6-8 égitest van. Persze már ha tudnád, hogy azokért a rendszereket amit már más leszkennelt azokért nem jár annyi pénz mint a "szűz" rendszerekért.

    És még mielőtt. :DD

    Sajnos én vagyok annyira rafinált, hogy már azt is tudom, most majd azt fogod kérdezni hát ugyan honnan kéne neked azt tudni, hogy melyiket szkennelték már le előtted... De szerintem meg pont nem kéne neked azt tudnod. Mert nyilván ha egyik rendszerből a másikba szállításnál nem kéne tudni, hogy mennyiért lehet eladni valamit ha nem mentél oda előtte(nem ingázol), hát akkor mégis miért kéne tudnod bárhonnal is, hogy ugyan melyik rendszert szkennelték már le és melyiket lenne érdemes leszkennelni neked?! :P

Új hozzászólás Aktív témák