Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz orientcx #43044 üzenetére

    warcat + orientcx egyben válaszolok mindkettőtöknek. :)

    Szóval én azért remélem, hogy nem lesz most már csúszás, a jövő első negyed év így is egy csúsztatott időpont. Az ED és a SC két külön utat választott a fejlesztés és kész terméknek tekinthető kiadás tekintetében és szerintem az a szerencsésebb amit az ED csinál. Kiadták anno az "1.0" ED-t, nesze nektek játszatok. És majd idővel csepegtetik az új tartalmakat hozzá. Lehet, hogy kissebb meg nem olyan részletes világ sok tekintetben, mint mondjuk az az út amit az SC képvisel de van és játszható és működik. Az SC-sek meg mindent is akarnak és igaza van orientnek, hogy ez túlságosan nagy részletgazdagság az egésznek a rovására megy. A beígért 100 handcrafted rendszerből talán egy van készen úgy-ahogy? Ha jól tudom. Mindezt elérték, mennyi is, 10 év alatt? Ha ezt így folytatják, nehezen tudom elképzelni, hogy akár a következő 10 évben megjelenik rendesen és ezt mindenféle ellenérzés vagy utálat nélkül mondom, ezek egyelőre az objektív következtetések, amiket a jelenlegi állapotból le lehet vonni. Visszatérve az ED új DLC -re, nincsenek vele kapcsolatban irreális elvárásaim, de azért remélem, hogy lesz egy kis meglepetés az FDEV részéről, nem csak a fapados kötelező szintet hozzák, lesz valami kis plusz, ami azt bizonyítja, hogy megérte várni rá kb 6 évet.

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák