Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tonermagus

    aktív tag

    Hú srácok mennyire nem találom a helyem ebben a játékban :D

    Régen nem éreztem ilyet, hogy fellépek egy fórumra és gyakorlatilag azt se tudom miről beszéltek :D De megmondom őszintén pont ez tetszik a játékban hogy gyakorlatilag még semmit nem tudok róla...

    Hiába olvasok utána rengeteget ugyebár annyi az infó hogy elvész a lényeg, illetve mivel a gyakorlatban nem találkoztam még vele így hiába olvasom nem tudom elképzelni :D

    A Supercruise hajtóművet már tudom kezelni, sőt ahogy látom be lehet kapcsolni az assistot is hozzá (gondolom modulfüggő). Felszereltem a hajót plusz raktérrel, csináltam jópár szállítós questet. Kereskedtem is már legális drogokkal, bár a kicsi raktér miatt nem kifizetődő. A hajó irányításába meglepően hamar belejöttem hála az X52-nek. Fel-le szállás, manőverezés szűk helyen nem okoz gondot.

    Amikor már azt hittem profi vagyok bevállaltam egy Kalózlikvidálós küldit. El is mentem szépen a megjelölt galaxisba, és ott azt írta hogy valamit olvassak/scanneljek be mert akkor megtudom pontosan hol van a kalóz. Na ez nem történt meg (fogalmam sincs mit kellett volna tennem) hanem helyette kaptam egy üzenetet a quest adótó, hogy legutoljára az XY állomáson látták. Elmentem oda, vártam hogy lesz egy következő nyom, de semmi. Hajók mentek ki-be, néha sikerült őket bescannelni de egyik sem az volt. Majd elindultam Cruiseban egy másik állomásra és félúton megjelent egy kék mission jelzés. Na ott volt ő. Gyorsan végeztem vele (most jöttem rá, hogy lehet lockolni az enemy-t, így nem kell a célzással babrálni). Ezután bepróbáltam egy nagy küldetést, amivel elég messzire kellett elmennem. Látszódott a térképen hogy nem lesz elég az üzemanyag, így hát ameddig tudtam elmentem. Ott az fogadott hogy csak napok vannak, nincs se állomás, se bolygó. Illetve lehet hogy volt de nem fold felderítve a környék... Így hát maradt a Selfdestruct...

    Szóval pár kérdés felmerült bennem:

    - Hogy lehet egy csillagrendszert feltérképezni hogy lássam vannak-e benne állomások, stb... Nyilván van benne ilyen lehetőség, mert ha saját magam szeretném felfedezni az összeset akkor rámenne még az unokáim élete is...
    - Ahol csak napok vannak ott nem is lehetséges az üzemanyag töltés?
    - Van-e arra lehetőség hogy egy állomás körül az összes hajót bescanneljem egy lépésben?
    - Létezik olyan gomb amivel a környéken lévő összes célpontok között tudok kijelöléssel ugrálni? Találtam egy gombot az X52-n, de az csak 1-2 célpont között ugrál.
    - Ezt a kalózos vadászatot hogy kellett volna megoldanom? Mit kellett volna bescannelnem, hogy kellett volna egyszerűbben a kalóz nyomára akadni?

Új hozzászólás Aktív témák