Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz Bio_Robot #43011 üzenetére

    Erre nem is gondoltam megmondom őszintén, felstresszeltem magam a gyűrű és a bolygó közé beszorulással. Ott volt a FC a gyűrű alatt/felett (űrben ugye nézőpont kérdése) de csak balra lent láttam a távolságot HUD hiányában. Egy gyökér kalóz ID-zett is a rakomány miatt, ott sem láttam a kék és piros sávot se a célkeresztet, de a célleresztnél látható gyűrüt szerencsére igen, így sikerült meglépnem. Ezután jött a FC-től 700 km-re kilépés és ki is futottam az időből. Annyira eseménydús volt a memekülés, hogy szintézisig el sem jutottam volna. Vigyázni, hogy ne rohanjak bele se a bolygóba, se a gyűrűbe, HUD hiányában figyelni a távolságot, sebességet, majd kivédeni az ID-t, 700 km-ről újra SC-ba ugrani, majd gyorsan dokkolni... Nutellás is lett a konda ülése. De nem hagyott nyugodni a dolog, ma vissza tértem új konda fittel. 2 bányász lézer, a többi HP-n multicannon, minden utilityre shield booster és a military internalra egy SCB. De ma csak egy szemtelen Eaglet kellett megkergetnem.

    Ha ilyen szépen emelkedett a LTD ára, lehet átnyerhelek Pythonra vagy Karitra. Azzal minden állomáson tudok dokkokni és amire ráunnék a bányászatra, meg is telik a raktér.

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák