Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Ma megint előállt az a bosszantó szituáció, amivel egy-két éve küzdöttem. Egyazon rendszer kalózait dorgáló küldetéseket gyűjtök mutatós csokrokba, ami igen jövedelmező szisztéma(pár hét alatt 2.8 milliárdot kasszíroztam a környező rendszerek frakcióitól). Ekkora bevételhez bőven elég alkalmanként kb olyan 80-100 db gézengúzt sarokba állítani, ami nem túl sok ugyan, de ahhoz bőven elég, hogy a hetek alatt annyira összeadódjon, hogy az érintett helyi camorra bedurcizzon. Ilyenkor ugye az a szokás, hogy bérgyilkos urakat bérel fel ellenünk, ami külön jó, mert pont ilyeneket keresünk, mivel ezek mind mission target státuszban vannak. De ahogy egy időben régebben is, most is az a helyzet állt elő, hogy a fejvadász clean. És hiába vagyok én is clean, ő büntetlenül lőhet engem, és clean marad, viszont ha én nyakon vágom, azonnal wanted leszek. márpedig ez értelemszerűen a RES vadászatot teljesen tönkreteszi. Egyrészt a kísérő vadászomat ki sem tehetem, mert az a kis hülye persze azonnal visszalő, és máris pirosba fordul a státuszom, és ez picit sem vicces, esküszöm, lőtt már ki egyedül kondát, az meg már notoriety minősítés. De úgy én sem tudok rendesen mazsolázni a kuncsaftok között, ha egy konda folyamatosan vakargatja a shieldemet. És az ilyet nem lehet lerázni, mert mindenhova jön utánam. A végén azért megoldottam, sikerült elcsalni ezt a gyökeret egy anarchy rendszerbe.
    Azt mondjuk semmiképp nem állítanám, hogy nem okozott orgazmus közeli állapotot végre jól gyomorszájon durrantani egy frag triplával... :)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák