Hirdetés

  • Szűkös készlettel indít az iPad Pro OLED?

    ma Állítólag meggyűlt a Samsung baja az iPad képernyőkkel, az LG viszont a kívánt mennyiségben szállítja a paneleket.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz lajos0328 #39031 üzenetére

    Én is külön vettem meg őket Steam-ről, és nekem nincs semmi gondom velük. :F

    Először megvettem az alapjátékot. A Steam-ben ekkor kaptam egy sok karakteres termékkódot, amit vágólapra másolva be kellett írni a játékba az első indításkor (vagy telepítéskor, már nem is emlékszem). Aztán regisztrálni kellett a Frontiernél, amire kaptam egy "Authenticate With Elite: Dangerous" levelet, benne egy 5 karakteres kóddal. Ezzel a felhasználómmal lépek be a játékba minden alkalommal, amikor játszani kezdek.

    Amikor megvettem a Horizons-t, szerintem nagyjából ugyanez zajlott le, kivéve, hogy akkor nem kellett újra regisztrálnom. De ugyanúgy kaptam egy sok karakteres termékkódot (ez már egy másik kód volt, kifejezetten a Horizons-hoz), de arra nem emlékszem, valaha is kellett-e használnom. Mert bár minden indításkor kiírja a Steam mindkét játékot és mindkettő kódját, már csak a Horizons-t indítom. Ekkor megjelenik baloldalon alul a nagy sárga "Log In" gomb, belépek, majd a nagy kék "Play" gomb. Rábökök és jön a Frontier intro.

Új hozzászólás Aktív témák