Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cabala1

    tag

    Durva pár napon vagyok túl, 1 perc és vége a DW2, Operation Mining Combat Missionnak, ahol az első 10%-ban vagyok :)
    Egész büszke vagyok magamra ahhoz képest, hogy itt kezdtem el csak a lövöldözést - eddig csak bányásztam meg exploztam, néztem szép tájakat, neutron highway, fekete lyukak, megtanultam a galaxis térképen megtalálni a neutron csillagokat kézzel :)

    Kérdéseim:
    - ha jól vettem észre, akkor picit gyorsabban tölt vissza a pajzs, ha haladok is a hajóval? Vagy ez csak SC-ban van így?
    - Nekem most az a jól bevált taktikám, hogy mivel Corvettel vagyok 3 km-ről picit megperzselem az ellent, hátramenetbe váltok azonnal - és tolatva lövöm szemből, amíg el nem fogy a pajzsa, majd utána mehet az MC is, ha meg egész közel ér, akkor kap egy kicsit a cannonból is. Sajnos itt elég szűkös a választék fegyverből, csak ezt hoztam át ide.
    - Chaff ellen ti mit csináltok? Amíg nem találnak a fegyverek én addig pl. inkább átpipelek pajzsra...
    - én FSD-t szoktam elkezdeni lőni, hogy lehetőleg ne ugorjon el, ha már csak pár % van neki. Van érzékenyebb pontjuk?

    De hihetetlen mennyi kis apró trükk van:
    - pl. ha gyorsan szeretnék pajzsot, akkor ki kell kapcsolni a shield boostereket
    - nem mindegy hol vannak a fegyverek, egy ekkora hajónál nem középre kell az ellent belőni, hanem oda, ahol rá is látnak

    Piszok jó kis játék ez, már várom a vasárnapot, amikor kihirdetik a következő úticélt :)

    o7

Új hozzászólás Aktív témák