Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz duvi #38178 üzenetére

    Tudom hogy van, használtam az arukeresot. Nem ez a lényeg. Hanem az áremelkedés, annak ellenére hogy már több éve van már, (Tudom persze még gyártják) ráadásul úgy hogy nem is változik (tudtommal) a anyaghasználat, kibírhatóság, stb. Én pontosan tudom hogy nálam egy napi több órás elitezés után gyakorlatilag fél év után tönkrement a joy (RZ axisje)... Na ennyit az ár-érték arányról.
    Ráadásul most használt Thrustmaster FCS HOTAS-om (twcs throttle és t.16000m páros) is kezd értéktelenedni.... :( Képzeld, t.16000m-asnak is az RZ axis-je kezd elhalni (flickering és kis deadzone problem) --> Megtudtam hogy ebben a joy-ben is van potiméter!! Pont a RZ axis-nek! :O A twcs-nél pedig a kis, vékony tapadókorongjai estek le róla (amik biztosítják hogy ne csússzon az asztalon, mert nincs súlya...) vissza kellett ragasztanom őket a helyükre egy ragasztóval...
    Jó, még van garija, (ahogy az X-nek is volt, annak idején) de nem szeretem igazán a gariztatást és másik lehetőségként veszek még egy t.16000m-et de az nem annyira éri meg, csak fél megoldás...
    Az biztos hogy majd a következő joystick a Warthog lesz! Kicsit már tele a hócipőm hogy fél-1 éveket bírjanak csak ki, még több órás használat mellett is. Olvastam utólag h a FCS-nek sem igazi az anyagmegbízhatóságuk, jobb mint az X, de az se igazi...
    A Warthog-nál jobb joystick nincs, igazam van? Az gyakorlatilag fémből van. Potiméter ebben van...?

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák