Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gentlelynx

    tag

    o7
    Egy kis tanácsot szeretnék kérni, nálam tapasztaltabb parancsnokoktól.
    Mostanában kicsit kockázatosabb küldetéseket (trade) vállaltam be és a várakozásnak megfelelően jöttek is szépen a fogukat fenő kalózok, általában több hullámban (1-4)…
    Fogytak is szépen (tudom még gyakorolnom kell a FSZB*-t) ;) , aztán legutóbb egy érdekes tapasztalás volt.
    Az utolsó hullámban érkező delikvens a pusztulása előtti pillanatban (pajzs lent, hull sérült) el tudott ugrani én meg úgy döntöttem nem üldözöm, hanem a már közeli bázis felé veszem az irányt. Beizzítottam a hajtóműveket és elindultam... Pár mp után újra jött az interdict az elriasztott mukitól... mondom mi baj lehet, le van gyengülve, befejezem, amit elkezdtem... Hát nem. Az ipse úgy tért vissza, hogy a pajzsa fullos volt (az enyémnek még nem volt ideje visszaállni 100%-ra) és a hullja is rendbejött. Gondoltam, sebaj azért még így is vihető... ráfordulás közben már jöttek a radarra szépen a piros jelek(!) Hozott magával 4 másik támadót is, amivel nem kis meglepetést okozott nekem. Így nem maradt más választásom, mint az iszkiri.
    A kérdés az volna, hogy ez általános, illetve ilyenkor inkább menjek utána és én interdiktáljak?
    Hogy lehet az, hogy ilyen gyorsan rendbehozta a taligáját?

    *FedSZájhősösBugriskodás :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák