Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K.Andras.Vfx

    tag

    válasz duvi #37959 üzenetére

    Neked lehet nem de nekem fáj az, hogy így sikerült tönkre tennünk egy amúgy nagyon jó játékot. Amiben rengeteg kiaknázatlan lehetőség van még ma is. Igen nagyon sok órát beletettem és imádtam minden percét amikor még jó volt, és még több időt és pénzt beletettem volna... Anno is azt mondtam, hogy inkább fizetnék évente egy komoly kiegészítőért, minthogy megálljon a játék a fejlődésben... Ahelyett, hogy komoly fejlődés lett volna, elkezdték tönkre tenni a játékot azzal, hogy amikor valami ment és jó volt, akkor mindig jött az elképesztően arrogáns dev, hogy hát hé nehogy már jól érezzétek magatokat, ezért ezt meg azt nerfeljük. Közben jöttek az ingyenesnek nevezett kiegészítők, ami mondjuk ki őszintén semmit nem hozott de nem is csoda hiszen a 300 fős csapatból kb 5 ember ha dolgozott rajta. A maradék 295 meg teljesen más játékokon dolgozott...

    Amúgy a steam charts-on megnézhető, hogy minden idők legrosszabb átlagát hozza jelenleg a játék...

    Még megvárom mi lesz a fizetősnek nevezet tartalom, ami sokaknak amúgy ingyen járt volna már pár éve, és ha nincs komoly előrelépés(!) akkor legnagyobb bánatomra véglegesen törlöm a játékot. Talán el is felejtették volna mit ígértek, ha a fórumon nem veti fel valaki a kérdést, hogy ugyan mennyit térit vissza az ED ha nem tartja be a vásárlásnál általa ígért feltételeket nevezetesen, hogy három kiegészítő jár azért a pénzért... :((

    Szóval itt van egy végtelen univerzum végtelen kiaknázatlan lehetőségekkel, és egy olyan arrogáns fejlesztői csapattal, amely a nagy szavak ellenére szemmel láthatóan semmiféle vízióval nem rendelkezett a játék hosszútávú fejlesztésével kapcsolatban...

Új hozzászólás Aktív témák