Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Submarine

    senior tag

    válasz 42861 #37744 üzenetére

    Üdv!

    El lehet hagyni, tettem egy kört a rendszerben, feltöltöttem a félig üres tankom a csillagánál. Az úton jött szembe pár nem emberi jelforrás, de most nem kötözködtek.
    Tegnap túl közel merészkedtem a forrásukhoz, kiszedtek sc-ből, és megették a hasamon a kásájukat.
    Már csak akkor eszméltem, amikor a pincér hozta a számlát, amit én fizettem.

    Aztán visszafelé a Gnosis körül kavaró Thargba belelőttem párat, amit szivélyesen viszonzott is, de a szintén azt kergető Kraitnak nem tetszett,és engem nézett dodzsemnek. Na jól van akkor legyél te a hős, én meg visszamegyek a nyanyahajóra.
    De a dokkolásra kb. csak hatodikra kaptam engedélyt. Amit külön manuálisan élvezhettem, hála az "auto dock emergency off" funkciónak. Persze, hogy megint kétszer kellett körbenyargalni, mire megtaláltam a leszállóhelynek nevezett zsebkendőt.

    Lehet tudni ez meddig marad így? Ha rám hallgatnának, akár mehetnénk is tovább, javítás ide vagy oda. Igaz a lekvárt is ki kell főzni rendesen.

    Az előző megállónál, mivel volt pár nap, elindultam egy kis felfedezőútra, és ez a rendszer is ki lett tisztázva
    De szerencsére akkor nem volt itthon senki.

Új hozzászólás Aktív témák