Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz duvi #37536 üzenetére

    Csak egy kis észrevétel, a félreértés elkerülése érdekében másoknak akik esetleg nem tudják:
    Ezek csillagok mellett még a lista alján található "Apply for route" négyzetet is be kell bejelölni, legalábbis ellenőrizni hogy be van-e, mert alapértelmezetten be van, tudtommal. Ha nincs bejelölve, akkor hiába jelölöd be ezeket a csillagokat, útvonal tervező a célpontig is valójában figyelmen kívül fogja hagyni a szűrést. :)
    (Ja, és aki szeretni használni a jet-cone boost-okat is, mint én :B , annak a fenti csillagok kívül a white drawn-t és a non-sequence-t is be kell kapcsolnia, pláne a route fülön bejelölni az "use jet-cone boost"-ot is.)
    Látom hogy a kép egy igen régi verziójú ED-ből van. Nem tudom hogy akkoriban is volt ilyen opció. :) Látom azt is hogy akkor nem volt Powerplay. (tudom, a PP egy nagyobb frissítéssel került be.)

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák