Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gentlelynx

    tag

    Sziasztok!
    Lenne pár kérdés, ami most foglalkoztat...
    Az egyik, hogy a kieresztett collector limpeteket vissza lehet valahogy raktározni, vagy ott kell őket hagyni csendes magányukban az űr sötétjében? (Úgy sejtem, nem lehet, de gondoltam megkérdezem, mert aki nem kérdez, nem is tanul... ;))
    A bányászatnál azt vettem észre, hogy az npc-k előszeretettel jönnek arra a kavicsra, amit én már be prospektáltam és gyűjtögetem az anyagokat. Legutóbb beálltam a kavics és a nagyfiú közé, simán belém lőtt bányászlézerrel, meg nekem koccolt hátulról, hogy nekilökjön a cuccnak... Jól eljátszadoztunk, viszont amit észrevettem, hogy miután nekem azt írta, hogy kimerült, az npc lövésére még kivált belőle fragment. (Ezt persze az én CL-em ügyesen begyüjtötte, amitől igencsak jó kedvem lett. ;] )
    A kérdés, hogy az ő bányászkodása ugyanabból a forrásból befolyásolja-e az általam kitermelhető mennyiséget?

    Aztán vannak még bug-ok a küldetések között is, mert találtam olyat, amit úgy jelzett, hogy bolygófelszínre szól és űrállomás lett a vége... Szóval gondolom várható még pár javítás a közeljövőben...
    Bocsi, hosszú lett... :B
    :R

Új hozzászólás Aktív témák