Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    Magyar a kalóz... :D

    Úgy olvastam most a reditten hogy a NPC pilóták lassítják a ranklépést... Az ölésért járó XP egy részét elviszik. :Y
    Ez tényleg így van?! Még a teljesen Elite-s pilótával is?? Mert akkor kiteszem a frigher hangar-t és inkább berakok egy 3. SCB-t...
    Kicsit se vicces az hogy gyakorlatilag egy napban az órákat kell/kéne folyamatosan izzítani a fegyvereket a ellenségekre hogy elérhessem már végre a Dangeroust... Igen monoton és nem is lehet igazán ezt folyamatosan bírni ezt... nagy türelmem szokott lenni de nekem egyszerre, egy menetből már két, két és fél óra is sok. :((( Elgondolkodok azon mindig hogy miért nem elég Lori-nak a Master szint.......

    Szerk: Folyamatosan a harcokat nyomom. (Mondjuk azt szeretem amikor véletlenül bekapok egy recless weapon fire fine-t, vagy rosszabb esetben a vérdíjat véletlenül, sejtem a pilótám miatt; szal be szoktak jönni a rendkívüli események...) Most vagyok a 75%-on.

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák