Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz Dyingsoul #36254 üzenetére

    Nálam alap szabály, hogy felfedezni csak és kizárólag SOLO-ban. Esetleg Privat Groupban ha hiányzik a társaság.

    "Ha lesz egy anacondám minden szembejövő kis hajóst elsőként fogok kinyírni."

    Érthető, hogy most dühös vagy, de ha másokkal kitolsz és már a pályafutásuk elején megutáltatod velük a játékot, csak azt éred el, hogy pl Steamen még több negatív értékelést kap a játék. Ők nem tehenek róla, hogy veled valaki kiszúrt. Össze futottál egy Vér Istvánnal, megesik. Engem is lőtt már ki player, Cutterben teli raktér rabszolgával. Cirka 20-25 millióm bánta. Átmentem SOLO-ba és folytattam ott.

    Más téma:

    Tegye fel a kezét, aki látott már imperial shilding-et vagy compact composites-t! Esetleg ha ismer olyan embert aki látott már.... Inara szerint előbbi high grade USS-ből vagy küldetésből, utóbbi USS-ből vagy POI-ból szerezhető. (Csalás, blueprintsnél csak USS-t ír Inara, componentsnél már írja a POI-t, hát azt még nem próbáltam.) 3 napja USS vadászaton vagyok de egyiket se találtam még. Különböző státuszú rendszerekben is néztem már Mission boardot és Passenger küldiket is, de semmi. Már csak shield boostereket kellene tuningoltatnom és kész lenne a harci szekerem. (Corvette) :R

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák