Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz pcnet #36140 üzenetére

    Erről már én is panaszkodtam pár napja. A Beyond előtt már össze sem szedtem őket, mert gyak minden kalóz kondából, és Gunship-ből csak úgy ömlöttek ezek a cuccok(sztem ezért is írják, hogy WF USS-nél keresd), most meg hiába rázom őket, semmi ilyesmit nem tudnak kiizzadni magukból. Azt javaslom, keress olyan küldit, ahol 4-5 db exquisite focus crystals a jutalom, és sefteld el 3x annyi refined-re. Vagy csinálj most valami más fejlesztést, mert lehet hogy ugyan most visszavettek belőle, de egy idő múlva változhat a dolog, és akkor megint lesz. A mod embedded fw-vel is ezt csinálták, egy ideig sehogy sem lehetett hozzájutni, aztán jött egy olyan időszak, amikor másfél nap alatt gereblyéztem össze belőlük 158 db-ot(még ma is abból élek :K).

    "De wapon fire uss-t hol találok?"

    Ezt a kérdést ugye csak viccnek szántad? ;)
    A WF USS threat 1-4-ig pontosan úgy tűnik fel, mint a többi USS. ezekből a 4-esekben voltak pl 3-as konda wingek, és belőlük potyoktak a refined foc crystal-ok

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák