Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    Srácok, kérdésem lenne a megaship-ekkel kapcsolatban. Nevezetesen a jelenleg Maia-ban tartózkodó The Gnosis megahajóval, amelyik 6 nap és kb. 7 óra múlva elindul Evenses-be. (Ami bubi délnyugati(?) részén van.) Ha én szerdán este bedokkolok nála még Maia-ban, akkor csütörtök estére már Evenses-ben leszek vele? Jó lenne ha igen. :)
    Ugyanis jelenleg húzom a birodalmi rankot Obsidiant Orbital birodalmi frakció kalózvadászati küldijeivel. A fejlődést a birodalmi repu alapján látom már, mert a none 100%-ot elértem és Plejádokban csak 3 birodalmi rendszer van ami nem ér semmit, mert nem adja a ranklépős küldiket....
    És ugye, 11 fényéves harci Anacondával vagyok... Azt tervezném,amennyiben működik, hogy még 6 napig tartózkodom Maia-ban, ill. Merope-ben, majd a megaship-pel Evenses-be mennék (Miközben alszok meg egyetem. :D) és akkor már csak kb. 134 fényévnyire van a birodalmi terület...
    Meg szeretném venni a következő fejvadász hajót, mégpedig az Imperal Cutter-t. barbi pajzsot is megszerzem Duval-tól és akkor ez lesz a engizve legerősebb hajó a maga 7181 MJ pajzzsal és 1100 T hull-lal. :D

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák