Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz duvi #35602 üzenetére

    Köszi, egyelőre még nem merek nekivágni ekkora útnak, amíg nem ismerkedem meg újra a rendszerrel. Plusz most van egy ASP.E + Clipper + FAS fullosan felszerelve engi nélkül, amiket nem szeretnék eladni, de igazából úgy érzem, hogy kellene még egy Python is. Annak elég nagy raktere van, de medium méretű, így ideális alap lenne az első fejlesztéshez, mint mindenes hajó és talán nincs is fényévekre az ára.

    Fegyverekből még mindig a lézerek a menők? A kezdetekkor tudom, hogy problémás volt Plasma Accelerator/Railgun, mert kevés lőszer volt bennük és nem igazán foglalkoztak velük az emberek, főleg nem PvEre (Hullra még az MC volt anno jó). Ugyanakkor szívesen használnék más fegyvert is, ha most nem az van már, hogy pár hajó után menni kell tölteni az állomásra. (Elvileg 1 héten belül megérkezik a HotasX-et leváltó T.16000M FCS Hotas Joystick, azzal reményeim szerint már nem lesznek ennyire sem problémások a finom mozgások, ami kell a fixedhez.)

    Még jó, hogy nem mentem messzire, egyik rendszerben adogattam el ezt-azt és felvettem egy olyan küldetést is, amihez a bolygón lévő bázisra kellett landolni. Nosza, itt a teszt időszak, végre kipróbálom a landolást, szépen beértem a légtérbe, glideoltam, majd a végén még volt pár km az állomásig, így jó IPSZ tagként toltam egy kövér boostot, hogy időt spóroljak, majd felvillant az impact felirat. Elkezdtem felhúzni, thrusterek fel, stb., de a boost nem töltött be, de így is sikerült úgy odaverni, hogy akkorra árkot szántsak a bázis mellé, ami még a szomszédos rendszerből is látszik. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák