Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Megpróbáltam a thruster tuningot egy picit máshogy megcsinálni, de az eredmény milliméterre ugyanaz lett, +35.2%. Tehát kijelenthetjük, hogy amennyiben nem reszelnek a számokon(mert szoktak ilyet), akkor mindenképp érdemes még most feltornászni a gépházat 40+-osra. A multi és frag cannonok, a SB-ek is egyértelműen jobbak, mint ami a bétában lehetséges. A SG kb egál, a PD viszont meglepően tuti lett az új szisztéma szerint. A chaff-ot is simán fel tudtam tolni 15db-osra, amit az régi módszer szerint kb 70 kísérlet után is csak 14-ig tudtam vinni(tudom, hogy nem ért annyi kínódást, csak bosszantott)
    És egy jó hír: Működik, hogy a hagyományos fejlesztésű modulok nem a nulláról indulnak(az 5-ösök pl 4 négy max-ról)

    Ja, és a thargok már tényleg a spejzban vannak. Olyannyira, hogy még nekem is sikerült beléjük botlanom, pedig a legkevésbé sem kerestem a társaságukat. Ráadásul sikerült kifognom thargoland négy legnagyobb tahóját. Ezek úgy köpködtek, hogy még Neander-völgyben is rájuk szóltak volna, hogy ez már sok. Mekkora parasztság már az ilyen. :N Anno az a korai variant is leköpött, de az legalább valamiféle gondot azért fordíthatott a szájápolásra, mert utána még vagy negyed óráig tartott kipofozni a galaxisból, és az állomás is jóval odébb volt, mégis asszem olyan 80%-os hull maradt érkezéskor, most meg a termináltól pár ls-re történt az eset, a csörte nem volt másfél perc, és úgy fogyott a hullom, hogy a kis vadászomat meg sem vártam, hogy visszadokkoljon. Még kb 40 mp volt a dokk, de az alatt a rövid út alatt majdnem fölfalt a rozsda, vagy mi az az izé. Nem foglalkoztam a thargokkal, van erre valami köpet elhárító felszerelés? Mittomén esernyő, vagy esőkabát kapucnival? Mert ha ezekkel valahol a prérin futok össze, akkor biztos nem érek be a mosóba. :U
    Amúgy ezek a kis thargonok nagyon hurkák, kb mint egy competent Vulture

    ez már csak a maradék kettő, de az ott a bal sarokban pont olyan, mintha a Hydra az Orionból

    Már írtam, de hátha valaki átugrott rajta:
    Ha valaki a tuninggal foglalkozna a bétában, akkor ajánlom neki Dweller szakit. Majdnem mindent ötösre tud tolni, + sok mást meg négyesre. Ráadásul a szomszéd terminálon van manufactured material kupec, egy ugrásnyira van Bolg, ahol lakik egy raw material seftes, és nem messze a Ross 490-ben meg egy data üzér áll rendelkezésünkre, így nagyon könnyen lehet kellő cuccokat csencselni

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák