Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz orientcx #35493 üzenetére

    Akkor a beígért számok: fölül az új rendszer plafonja, alatta pedig a két régi szerinti kimagaslóan jól sikerült fejlesztés
    damage/sec: 34,3/s = +47.2% damage: +55%
    ---------------------------------------------------------------
    damage/sec: 34.8/s = +49.3% damage: +57.1%
    damage/sec: 34.6/s = +48.3% damage: +56.1%
    Láthatjuk, a régi upgrade jobb számokat produkált. Ez elsőre nem tűnik soknak, de nem is elhanyagolható. Viszont az is igaz, hogy a bétásnak 77 darabos lett a tárkapacitása, ami ebben a kategóriában kimagaslónak számít az átlagos 70-hez képest. a többi paraméter nagyjából egál. Tehát akinek van elég alapanyag legalább 10-20 kísérletre, annak esetleg érdemes megpróbálni.

    Viszont Palin mester tudománya az új szisztémában nagyon megkopott, döbbenetes különbség van az eddigi +41%-os, és az új max 35.2%-os multiplier között, pedig abban a 35.2%-ban már benne van a bétába berakott +spec effect is(drag drives), ami kifejezetten ezt a paramétert hivatott javítani. Lehet hogy valamit rosszul csináltam, de ez így nagyon durva különbség(a sebességem pl több mint 10m/s-al csökkent, és ez nyilván az agilitásra is erősen kihat). Nemtom, változtatnak-e rajta később, vagy netán tényleg elcsesztem valamit(kicsit már zsibbadok), de én azt javaslom mindenkinek, hogy irány Maia, amíg lehet, mert a Queen Elisabet is kisebb sugárban fog megfordulni, sőt, talán még egy Cutter is(na jó, az azért mégsem ;)), és Bözsi is le fog gyorsulni a járókeretével... :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák