Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    A minap belenéztem a mérnöki fejlesztésekről szóló live stream-be. Igaz ugyan, hogy a beyond-ban a véletlen faktor némi túlzással konvertál nullához, viszont jó esély van arra, hogy egy-egy az eddigi módszer szerint készült, és kimagaslóan sikerült tuning jobb, mint amit az új szisztéma elő tud állítani. És mivel az új material és adattárolók úgy működnek, hogy minden cuccból 100-100db a férőhely, és az én 158db-os mod. embedded firewire készletemet amúgy sem hagyhatom pocsékba menni, ezért ma mérnököltettem egy kicsit. Egyenlőre csak a 4-es MC-ket, és a 3-as frag cannont toltam fel, de valami gyilkosan brutális elegyet alkotnak. Ami a damage, damage/sec mutatókat illeti, messze messze kiakadtak a mérnökurak műszereinek kijelzői, de szó szerint. Ráadásul mindre kaptam extra sütikét is(pl +armor piercing). És ami a legszebb a történetben, hogy viszonylag alacsony számú kísérlet elég volt a művelethez, ezért holnap a kisebb MC-ket is megpiszkáltatom. De előbb a bétában(már ha addig kijön) megnézem, hogy mit tudnak a szakik kihozni az új rendszer szerint, és összehasonlítom a meglévőkkel, az már mondani fog valamit. Ja, mivel a régi, fejlesztett modulokat a beyond-ban már nem kell majd az egyes szintről feltornázni(mert ezután a szűz darabokat mindig a földszintről kell kezdeni), ezért a fontosabb modulokra, amikre várhatóan szükség lesz, érdemes egy-egy ötös szintű fejlesztést csináltatni. Akármilyet el lehet fogadni, lényeg, hogy a max szinten legyen, és akkor nem kell majd mindennel a 0-ról indulni. Persze ezzel ráérünk akkor is, amikor majd élesedik a béta, ráadásul addig még rengeteg kongga ale fog lefolyni a pilóta kantinok lelkes közönségének telhetetlen gigáin(hogy miért nem lettem én költő, nem is tudom ... talán pont az ilyen szövegekért :U), úgyhogy később akár változhatnak is még a dolgok, láttunk már olyat. De egy-egy kimagasló tuningra akkor is mindenképp érdemes még most rámenni.

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák