Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Hotas-t használó játékosok véleményét várom.

    Tegnap vettem egy Hotas One-t és eddig a legnagyobb gondom, hogy nem megy vele a játék. Lehet azért, mert már 150 órát sima Xbox kontrollerrel öltem vele, de nem állt át a kezem rá... hektikusabb a menü kezelése, nehezebben navigálok fülkén belül (paneleket gombnyomásra kell nyitnom, eddig “head tracking” volt nekem az alap), de még a leszállás is szenvedős. És eddig csak két előnyt tudok felsorolni, hogy a fúvókákat (oldalazás, emelkedés/süllyedés) egy időben tudom használni a standard irányítás mellett, továbbá van dedikált gombja a shield cell banknek.

    Dehogy ez megért-e így 28.000-et? Nem tudom... szerintem nem :( Lehet hétfőn vissza is viszem az iPonba.

    Továbbá elvittem a Sunridert a mérnökökhöz és sikeresen tönkretettem :O Túlhevül, elpárolog az energia, miegyéb. Mondjuk a reaktornak feleslegesen adtam az overcharged modot, mert nafta vokt eddig is elég, de a beam turreteknek se kellett a long range és overcharged... Azoknak majd adok efficient weapon modot, ha meglesznek a szükséges materialok.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák