Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D013

    aktív tag

    Steam sales-el én is csatlakoztam, csak kb 1 hete vagyok a játékban, kb 50 órával. Igyekszem utána olvasni a dolgoknak, de sok mindent szeretek magamnak kitapasztalni (több-kevesebb sikerrel), volt pár "basszus" pillanatom amikor rájöttem valamire, amit másképp kellett volna csinálnom úgy 30 órával korábban. :D Maga a játék kb 15 perc alatt szippantott be és ahogy más fórumokon olvastam, kezdődött a kezdeti káprázat hogy itt minden végtelen és mehetek amerre akarok, de szerencsére azt is tudom hogy mit várhatok tőle. Magamnak kell rájönni hogy épp mihez van kedvem ingame és milyen hosszútávú célokat akarok elérni. Aki szereti a világűr mérhetetlen méreteit, illetve a távolságokat benne,, az szerintem nem tud unatkozni. (persze meglátjuk hogy 50-100 óra múlva mit fogok gondolni). Most ott tartok hogy egy Cobra MK3-at cseréltem le egy Viper MK4-re, szerelgetem a modulokat és Nav Beacon-oknál, ill. Resource site-okon szkennelgetek vérdíjas hajókat és próbálom okosan megválasztani hogy milyen csatákba érdemes belemenni. Nem ez a legjobb pénzszerzési lehetőség, szóval előbb utóbb én is benevezek legalább egy Type-6 Transporterre és nyomom az utas szállítást. De nem sietek semmivel, egyenlőre nagyon tudom élvezni ahogy letapogatok egy Anacondát, Master, Wanted, megvárom míg elkezdik lőni a secus hajók, és ha látom hogy már biztonságos én is nekiállok hamvasztani, 249k bounty, kézcsók. :D
    Azért van kérdésem is, bár utána néztem de még mindig nem tiszta: a skimmer-es küldik, elmondom a tapasztalataimat: 1.) leszálltam a bázis mellé, megpróbáltam SRV-vel kiszedni őket, piilanatok alatt leszedtek + lőttem a bázis tornyai is. 2.) megpróbáltam még a Cobrával leszedni őket, de nem találtam el egyet sem. 3.) Elő sem jöttek és random lőttem párat "hátha" majd végül megtámadtak a közelben lévő hajók. Jelenleg a Viper-en nincs SRV-m, meg lehet oldani ezeket hajóból? Esetleg dumbfire rakétákkal? Előre is köszi a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák