Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    Lenne egy kérdésem: Mivel The Dweller szintlépéséhez a market-et választottam, rare árúk kellenek igazán hogy hatásos legyen szintlépés. (rohadtul nem is érdekel ez a pasas, csak Lei Cheung-ot szeretném feloldani a szenzor könnyítéséhez. :D)
    A lényeg, úgy olvastam hogy a ritka áru értéke nő attól függően hogy milyen messze kerül(?) a indulási pontjától. Ezt az adott rendszerén belül kell h értsem, vagy ez rendszerek között is érvényes? Magyarán:
    Ha én veszek Hutton bögréket, és eladom a Colonián, akkor sok párszázezres(milliós?) profitra számíthatok darabonként? Vagy nem is a messzi piac számít, hanem hogy milyen messzire jut el a hajó rakterében? -->Ha ez így van, akkor már tényleg értem hogy az a felfedező miért vitte ezeket a bögréket a BP környékére, akit végül meg kellett menteni...

    Amúgy végül most is tolom a játékot, nem bírtam tovább várni. :D Hotas X mellett a régi botkományomat (Genius MetalStrike3D) használom, két botkormány van ilyenkor az asztalon, mert Hotas X botkormányát nem is használom, a hibája miatt és nem is tudom szétválasztani a gázkartól össze van kötve. :DDD
    FCS T16000M hotas meg majd szépen megérkezik a jan. végén. (remélem) :D

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák